Laminátové podlahy jsou oblíbené všude. I v Pardubicích!

Laminátové podlahyPřemýšlíte o plovoucí podlaze, ale nevíte, jakou si vybrat? Jak se při výběru dá ušetřit? A je z čeho vybírat nejen v největších českých městech, ale i v takových, jako jsou třeba Pardubice? Na to a mnohem více ihned odpovíme.

Jak si vybrat plovoucí podlahu

Před samotným výběrem podlahy si nejprve promyslete, zda dáte přednost dřevěné nebo laminátové podlaze. Dřevěné podlahy mají skvělé vlastnosti – vydrží i několik desítek let, dají se opravovat, ale na druhou stranu jsou náročné na údržbu a také si za ně člověk musí připlatit. Laminátové podlahy jsou levnější, vydrží i 25 let, jejich údržba je velmi jednoduchá a navíc jsou tyto podlahy vskutku odolné – proti vodě, UV záření nebo jinému vlivu.

Dalším kritériem, na které byste měli myslet, je nosnost podlahy. Výrobci podlahy označují piktogramy, aby rozlišili, co která podlaha vydrží – zda se hodí do prostor, kde neustálé probíhá pohyb (obývací či dětský pokoj), nebo zda je lepší položit ji do méně frekventované místnosti (například do ložnice), kde nebude tolik namáhaná.

A samozřejmě je třeba řídit se designem podlahy, aby dokonale zapadla do interiéru. Myslete především na to, že podlaha by měla být v interiéru tím nejtmavším prvkem. Proto jestli už máte nábytek, který ve vašem bytě bude, volte podlahu tmavší než je nábytek samotný. Podlaze potom můžete snadno přizpůsobit výmalbu.

Kde vybrat laminátovou podlahu v Pardubicích

I v krajských městech je vždy z čeho vybírat. Spolehnout se můžete na klasické velkoobchody, do jejichž sortimentu plovoucí podlahy patří, nebo zajít k některému z menších dodavatelů či přímo k výrobci.

Při troše zručnosti si nemusíte lámat hlavu s obstaráváním servisu, který vám podlahu položí. Spousta šikovných lidí to totiž zvládá sama, žádná věda to není.

Užijte si krásu dřeva v jeho imitaci!

Laminátová podlaha je skvělou náhražkou podlahy dřevěné. Na rozdíl od ní nevyžaduje takovou péči, je odolnější a tvrdší. Ocení ji především majitelé interiérů, v nichž řádí psi, kočky a děti. Vyberte si svou podlahu a užívejte si její krásy!

Zadat poptávku

Podlahy
Přehledné finanční stránky nabízející půjčky na směnku prostřednictvím internetu. Zajímají vás plynové kotle? Srovnání značek a výhod na jednom místě. Vždy dostupný a přehledný ceník zámkové dlažby. Moderní a trendy pvc podlahy se hodí prakticky kamkoliv. Zjistěte si o nich více. OSB desky jsou ideální desky pro vaši podlahu. Podlahové Cetris desky jsou odolné proti vlhku. čističe na dlažbu čističe na laminát

Hypoteční úvěr z hypoteční banky

TOPlist