Laminátové podlahy v Plzni? Žádný problém!

Laminátová podlahaObliba laminátových podlah je stále vysoká, a to po celé České republice od Ostravy až po Plzeň. Ještě stále nevíte, proč lidé vsázejí raději na laminát a nepořídí si podlahu z pravého dřeva? Prozradíme vám to.

Nezáleží na tom, odkud jste. Plovoucí podlahy vládnou moderním interiérům po celé republice i v Evropě. Můžeme je rozdělit na podlahy dřevěné a laminátové – a u těch druhých už zůstaneme.

Výhody a nevýhody laminátových podlah

Mezi výhody laminátových podlah patří cena, která je nižší než u dřevěných, dále snadná údržba, odolnost proti otěru, proti vodě a UV záření. Jejich pokládka je rychlá a podlaha vydrží zhruba 20-25 let.

Nevýhodou laminátu je hlučnost, ta je oproti dřevěné podlaze i několikanásobně vyšší, proto je třeba velké obezřetnosti při instalaci, zejména v panelových domech, kde může hluk vadit sousedům. Pokud pod laminátovou podlahou není jako podklad betonová podlaha, mohl by to být vážný problém.

Kde sehnat laminátovou podlahu v Plzni

Sehnat podlahu svých snů v Plzni není žádný problém, ať už si půjdete vybrat tu svou do velkoobchodu, nebo se obrátíte na některou z místních menších firem, kterých je ve městě dost na to, aby si ke své spokojenosti vybral každý. Při volbě nezapomeňte sledovat nosnost podlahy – ta by měla být na frekventovaných místech (obývací pokoj) vyšší, někde zase může být nižší (ložnice).

Plovoucí podlahu si můžete nechat položit od kovaných odborníků, ale zvládne to i zručný laik. Pokud máte rádi skládanky, můžete se do toho s nadšením pustit sami.

Vyberte si podle svého vkusu

Před samotným nákupem doporučujeme obejít více obchodů, informovat se, případně si podlahu, která se stane vaším favoritem, zamluvit. Nikdy byste neměli vzít první podlahu, která vám padne do oka, aniž byste si udělali obrázek o dalších. Později byste mohli svého rozhodnutí litovat. Při výběru přejeme šťastnou ruku!

Zadat poptávku

Podlahy
Přehledné finanční stránky nabízející půjčky na směnku prostřednictvím internetu. Zajímají vás plynové kotle? Srovnání značek a výhod na jednom místě. Vždy dostupný a přehledný ceník zámkové dlažby. Moderní a trendy pvc podlahy se hodí prakticky kamkoliv. Zjistěte si o nich více. OSB desky jsou ideální desky pro vaši podlahu. Podlahové Cetris desky jsou odolné proti vlhku. čističe na dlažbu čističe na laminát

Hypoteční úvěr z hypoteční banky

TOPlist