Plovoucí laminátové podlahyDalší článek na laminatovepodlahy.net Vám osvětlí otazníky nad tématem plovoucí laminátové podlahy, dozvíte se podstatné informace, které, doufáme, využijete v praxi. Pokud stavíte, nebo rekonstruujete dům, či byt, budou se Vám následující informace jistě hodit.

Co jsou to plovoucí podlahy?

Tyto podlahy jsou tvořeny vrstvou, která není pevně připojena ani k podkladu pod podlahou, ani ke stěnám místnosti. To je důvod, proč se jim říká plovoucí. Jejich největší výhodou je snadná montáž a pěkný kvalitní dřevěný vzhled.

Druhy plovoucích podlah

Co se týče druhů, na trhu najdete několik základních typů těchto podlah. Asi nejrozšířenější jsou právě plovoucí laminátové podlahy. Dalšími již zmiňovanými výhodami je vysoká odolnost proti oděru, stálobarevnost, rychlá pokládka, snadná údržba a široká nabídka dostupných vzorů a také barevných variant a v dnešní době už i nižší cena. Dalším druhem jsou například korkové plovoucí podlahy

Plovoucí laminátové podlahy

Tento druh podlah imituje různé druhy dřevěných podlah. V dnešní době však najdeme i imitaci jiných materiálů (např. dlažbu, či kámen). Díky moderním technologiím je tato imitace velmi věrná a na první pohled téměř nerozeznatelná.

Technologie výroby

Tyto podlahy mají tři základní vrstvy – první vrstva je pokrytá nelámavou pryskyřicí na podkladovém dekoračním papíru, druhá (prostřední) vrstva je vyrobena z dřevovláknité HDF desky, která se stará o pevnost celkové podlahy a třetí je opět pryskyřicová vrstva, která laminát chrání před vlhkostí a zajišťuje tvarovou stálost.

Kde je vhodné umístění?
Plovoucí laminátové podlahy jsou vhodné jak do domácností (bytových prostor i rodinných domů), tak i do veřejných míst, či kancelářských prostor. Je vhodná i tam, kde se chystá výstavba podlahového topení.

 

Poptejte laminátovou podlahu a ušetřete 30%

Vyplňte formulář a my rozešleme vaší poptávku po laminátové podlaze mnoha dodavatelům. Vy si pak můžete vybrat ty nejlepší a ušetřit. Zadejte maximum informací, ať můžete dostat konkrétní nabídky.

Zadat poptávku

Podlahy
Přehledné finanční stránky nabízející půjčky na směnku prostřednictvím internetu. Zajímají vás plynové kotle? Srovnání značek a výhod na jednom místě. Vždy dostupný a přehledný ceník zámkové dlažby. Moderní a trendy pvc podlahy se hodí prakticky kamkoliv. Zjistěte si o nich více. OSB desky jsou ideální desky pro vaši podlahu. Podlahové Cetris desky jsou odolné proti vlhku. čističe na dlažbu čističe na laminát

Hypoteční úvěr z hypoteční banky

TOPlist